KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12453149
nr 1245 3149
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Akvarell, "Tozour". Signerad, daterad -68
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:44:35
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz